Nabídka

nahradniplneniicon Poskytujeme náhradní plnění!
Cart

Potisky a výšivky

Potřebujete označit oděvy firemním logem nebo reklamním potiskem?

Zhotovíme Vám výšivky nebo potisky kontaktujte nás: tel.: +420 731 616 746, e-mail:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Na dílně Vám vyšijeme nebo potiskneme oděvy podle Vašich požadavků nebo možností, dle vzhledu, barevnosti a velikosti loga.
Zabýváme se potiskem a výšivkami námi dodávaných pracovních, profesních a reklamních oděvů a doplňků, které uspokojí nejnáročnější individuální požadavky zákazníků.

Potisk nebo výšivka jsou nejlevnější reklamou a propagací Vaší firmy nebo Vašich výrobků!

 

MOŽNÉ TECHNOLOGIE ZHOTOVENÍ LOGA

Sítotisk – jednoduchá technologie, velký výběr barev s možností soutisku více barev, při větších množstvích výhodná cena.
Kvalitně a rychle Vám potiskneme pracovní oděvy, trika, mikiny, deštníky, kalendáře, samolepky, batohy, sportovní tašky, pláštěnky, PE tašky, papírové tašky, apod.

Textilní střiž (Flock) – kombinovaná technologie, efektní–plastický vzhled potisku (působí jako samet nebo jemný semiš), antistatický, vysoká odolnost proti otěru a povětrnostním vlivům, omezená možnost soutisku barev, možnost potisku větších ploch. Kvalitně a rychle Vám potiskneme pracovní oděvy, trika, mikiny, batohy, sportovní tašky, po dohodě např.vnitřní díly automobilů, domácností.

Digitální transférový tisk - motiv natištěný na speciální transferovou (přenosnou) folii, následně talkově a tepelně aplikovaný na textilní podklad. Transférový potisk je vhodné použít hlavně pro složitější motivy s větším počtem barev, při které se textil potiskuje bez nutnosti výroby tiskových forem a to barevně přímo na textil. Proto je tento druh potisku vhodný zejména pro menší série nebo kusové zakázky.
Pro maximální životnost potisku na tričku, je nezbytné dodržení určitých základních zásad: Prát tričko s potiskem porubu na nízké teploty (30°C až 40°C). Žehlit tričko vždy porubu mimo tištěnou plochu.

Výšivka - pro Vaši výšivku připravíme vyšívací program, ve kterém se odrazí všechna vaše přání a požadavky, vyšijeme firemní a sportovní loga, značky či symboly na hotové výrobky nebo na díly výrobků, které se vyšívají před konečnou kompletací.
Kvalitně a rychle Vám vyšijeme efektní mnohobarevné výšivky na trička, čepice, mikiny, uniformy, pracovní oděvy, vlajky, ručníky, ubrusy, prostírání a na mnoho dalších užitkových i reklamních produktů z textilu a kůže.

Vedle běžných potisků a výšivek oděvů a reklamního textilu Vám nabízíme
- dodávky reklamního textilu, renomovaných výrobců např. ADLER,LAMBESTE, SOĹS, ROLY a další 
(trika, pokološile, mikiny, čepice, flecce bundy, vesty, ručníky, osušky, doplňky, apod.)
- výrobu a dodávky funkčních thermo ponožek s vetkaným logem – reklamním textem
(ponožky v letním i zimním provedení, nízké, kotníkové nebo podkolenky )
- reklamní předměty, dárkové sety s logem nebo reklamou
(propisky, psací sety, flash USB disky, deštníky, klíčenky, apod.)


vyšívání web

 

Kontakt Zůstaňte s námi v kontaktu

Logo + slogan

Progrestech-pracovní pomůcky, s.r.o.

Krakovská 1095/33

Ostrava-Hrabůvka, 700 30

Mobil: (+420) 731 616 746

Email: info@progrestech.com

IČ: 27817334, DIČ: CZ 27817334

Pracujeme každý všední den od 8:00 do 17:00

Příhlásit se nebo Zaregistrovat